Kody podświadomości z ćwiczeniami, Nowości

Niezwykła moc kodów podświadomości

Niezwykła moc kodów podświadomości

Życie bywa zaskakujące. Czasem tracisz poczucie tego, że może być dobrze. Obwiniasz się, że twoja życiowa droga, to droga przez cierpienie, smutek i rozpacz. Masz żal do wszystkich o to, co dzieje się w twoim życiu. A gdyby ktoś powiedział ci, że masz na to realny wpływ? Że wszystko co dzieje się w twoim życiu to efekt twojej podświadomości i zapisanych w niej kodów?

Książka Beaty Pawlikowskiej Kody podświadomości z ćwiczeniami to pozycja, która krok po kroku wyjaśnia w jaki sposób działa nasza podświadomość.

Dlaczego podświadomość jest tak ważna?

Jeśli chociaż raz czułeś niezadowolenie ze swojego życia, powinieneś sięgnąć po tę książkę. Kody podświadomości powstają przez całe nasze życie, nawet wtedy kiedy nie masz o tym bladego pojęcia- także, a może przede wszystkim, w okresie dzieciństwa gdzie tak wiele zależy od osób które cie otaczają. Wiedziałeś o tym, że to podświadomość steruje twoim życiem? I że twoje wybory, choć wydają ci się zupełnie niezależne- są efektem zapisanych w podświadomości kodów?

Bogate wnętrze zawarte w prostocie przekazu.
W tej książce dowiesz się:

  • jak kodowana jest nasza podświadomość?
  • skąd się biorą kody i dlaczego część z nich jest zapisana w nie poprawny sposób?
  • czy można zapisać je na nowo?
  • jak umysł wpływa na poczucie szczęścia i akceptacji?

Beata Pawlikowska w książce “Kody podświadomości. Praktyczny kurs życiowej przemiany (z ćwiczeniami)” na podstawie prostych przykładów pokazuje jak działa nasza podświadomość. Podczas 100-dniowego kursu zawartego w książce daje praktyczne wskazówki, które pozwolą osiągnąć ci to, czego w życiu najbardziej pragniesz!

Dzięki tej książce odbędziesz podróż w głąb samych siebie, która będzie zarówno ciekawym doświadczeniem jak i wartościową lekcją. 

Co się zmieni?

Czy potrafisz wyobrazić sobie, że Twoje życie zmienia się bez większego wysiłku? Realizacja marzeń, wewnętrzny spokój, miłość i stuprocentowa akceptacja do samego siebie. Czy jesteś w stanie poświęcić jedynie swój czas na to by na nowo zaprogramować siebie i zrozumieć jak ważne jest to dla twojej przyszłości? Książka “Kody podświadomości. Praktyczny kurs życiowej przemiany (z ćwiczeniami)” to idealna pozycja do rozpoczęcia zmiany, do rozpoczęcia walki o lepsze życie.

Nic nie tracisz, a zyskać możesz tak wiele…

Kim jest autor?

Beata Pawlikowska to polska dziennikarka, tłumaczka, pisarka, a także podróżniczka. Jej twórczość to zarówno książki dotyczące odbytych podróży, jak i te silnie związane z psychologią, motywowaniem do zmian i lepszego życia.

Uznanie czytelników zyskała dzięki swojej prostocie przekazu oraz umiejętności wywierania ogromnego wpływu na postrzeganie zarówno samych siebie jak i otaczającego świata.

Kawa zdjęcie utworzone przez freepik - pl.freepik.com