Kody podświadomości z ćwiczeniami, Nowości

Kody podświadomości- twoja droga do lepszej wersji siebie

Kody podświadomości- twoja droga do lepszej wersji siebie

Czy zastanawiałeś się kiedyś nad tym, czym właściwie jest podświadomość i jak wielki wpływ ma na twoje życie? Czy pomyślałeś, że można coś w swoim życiu zmienić bez konieczności inwestowania w to mnóstwa pieniędzy i korzystania z usług psychoterapeutów? Jeśli choć raz pomyślałeś, że realnie możesz zmienić swoje życie na lepsze- sięgnij po tę książkę. Książka Beaty Pawlikowskiej Kody podświadomości z ćwiczeniami to idealna pozycja do przeorganizowania swojej głowy i zmiany sposobu myślenia.

Czy wiesz jak wiele zależy od twojej podświadomości?

Wiedziałeś o tym, że to podświadomość steruje naszym życiem? I że nasze wybory, choć wydają nam się zupełnie niezależne -są efektem zapisanych w naszej podświadomości kodów? Beata Pawlikowska w książce Kody podświadomości z ćwiczeniami analizuje i krok po kroku wyjaśnia:

  • czym są kody podświadomości, w jaki sposób powstają?
  • dlaczego są tak ważne?
  • czy jest możliwe ich wykasowanie i zapisanie na nowo?
  • co zrobić, by zacząć je zmieniać i jak trwale wprowadzić zmiany w życie?
  • jak być szczęśliwym człowiekiem wykorzystując do tego swój umysł?

Zmieni się wszystko, jeśli dasz sobie szansę

Jak myślisz? Co musi się wydarzyć, by zmieniło się twoje życie? nowa praca, nowe otoczenie, a może nowe życie? Ile czasu potrzebujesz, żeby zachodzące zmiany dały pierwsze rezultaty? Beata Pawlikowska w jasny sposób przedstawia, rozkłada na czynniki pierwsze i analizuje najważniejsze kody zapisane w podświadomości.

Podczas 100-dniowego kursu zawartego w książce daje praktyczne wskazówki w jaki sposób działać, by przestawić swój umysł na bardziej efektowne, zrównoważone myślenie, które pozwoli osiągnąć ci to, czego w życiu najbardziej pragniesz!

Co możesz zyskać? Co możesz stracić?

Niczym nie ryzykujesz. Wystarczy, że poświęcisz swój czas na przeczytanie książki “Kody podświadomości. Praktyczny kurs życiowej przemiany (z ćwiczeniami)”, a następnie wprowadzisz w życie zalecenia. To nic nie kosztuje,a czas który na to przeznaczysz da niesamowite efekty.

W twojej głowie nastąpi zamiana złych kodów – na dobre. Wzmocni się poczucie twojego własnego “ja”, Odnajdziesz drogę do rzeczy jak dotąd niemożliwych; otworzysz umysł na działanie. Zmienisz siebie, a wtedy zmianie ulegnie całe twoje życie.

Dzięki tej książce odbędziesz podróż w głąb samych siebie, która będzie zarówno ciekawym doświadczeniem jak i wartościową lekcją.

Kilka słów o autorze

Beata Pawlikowska jest polską pisarką, dziennikarką, tłumaczką. Z ogromną pasja podróżuje po świecie. Na swoim koncie ma wiele wartościowych pozycji, które zdobywają zachwyt czytelników. W wielu z nich pełni rolę mentorki lepszego życia i samo-motywacji do podjęcia zmian.

Ludzie zdjęcie utworzone przez freepik - pl.freepik.com