Nowości, Warci ocalenia

Gorąca książkowa nowość na lato

Gorąca książkowa nowość na lato

Specjalnie dla Ciebie

Jeżeli szukasz wciągającej, mrocznej i odważnej książki, romansu, który pochłonie Cię bez reszty podczas ciepłych, letnich nocy lub nostalgicznych, jesiennych wieczorów mamy coś specjalnie dla Ciebie. Obiecujemy, nie dasz rady się oderwać! Najnowsza, wydana w Polsce w maju 2020r. przez Wydawnictwo WasPos, powieść Rivy Scott “Warci ocalenia” spełni wymagania najbardziej wymagających czytelników, lubujących się w intrydze. Rzuć się w wir niebezpieczeństw czających się na każdym kroku, nawet ze strony osób, którym ufasz… Odważysz się spróbować?

Co oferuje powieść?

Główna bohaterka – Amy McDonald wiedzie, z pozoru, spokojne i stabilne życie w niewielkim miasteczku Arlington w stanie Waszyngton. Jest wesołą i zadziorną dziewczyną, która pragnie jedynie spokoju i niezależności. Chce zapomnieć o bolesnej przeszłości, a to może okazać się trudniejsze niż się myśli…

Kobieta, razem z przyjaciółmi prowadzi dobrze prosperującą na rynku kwiaciarnię, z dala od swoich rodziców, wpływowego ojca, gubernatora. Wszystko układa się pomyślnie, sielski czas nie trwa niestety wiecznie. Pewnego dnia na jej drodze staje mroczny i tajemniczy Jorge, który ma wobec niej pewne plany i wszystko się zmienia. Jakie są jego powiązania z rodziną kobiety? Czego do niej chce? Co to dla nie oznacza?

Amy zostaje siłą wciągnięta w niebezpieczny świat mafii i przestępstw z którego nie ma ucieczki. Czy da sobie w nim radę? Kto jest winny dotykającym ją trudnościom?

Sytuacja komplikuje się jeszcze bardziej gdy do gry wkracza ten drugi, wyjątkowo bolesne wspomnienie minionych dni. Co robi w tym nielegalnym świecie? Którego wybierze bohaterka? Czy uda się ją ocalić? Czy ta historia ma szansę na dobre zakończenie?

Miej oczy szeroko otwarte. Tu nikomu nie można ufać. Nikt nie jest tym, za kogo się podaje.

Czego możemy się spodziewać?

Warci ocalenia” to dynamiczna, niepokojąca i zaskakująca na każdym kroku historia, specjalnie dla fanów mocniejszych wrażeń. Autorka, umiejętnie wprowadza nas w nieznany, bezwzględny, przepełniony brutalnością świat, rodem z ciemnych, amerykańskich uliczek. Czy dasz się oczarować?

Umiejętnie opisywana opowieść z perspektywy trzech osób, pozwala jeszcze lepiej zrozumieć pobudki i zawiłości opisanej intrygi. Mamy szansę przeżywać dylematy, radości i rozpacz wraz z każdym z głównych bohaterów. Zrozumieć postępowanie każdego z nich. Kogo pokochamy, a kogo znienawidzimy? To zależy tylko od nas. Warto przekonać się na własnej skórze jak wygląda gangsterski świat.

Ludzie zdjęcie utworzone przez freepik - pl.freepik.com